Quiz logopedyczny

Podziel się wpisem z innymi!

Dziś mam dla Was coś specjalnego! Przygotowałam quiz logopedyczny, dzięki któremu będziecie mogły sprawdzić, na jakim poziomie jest Wasza wiedza logopedyczna. Idzie koniec roku 2022, więc może warto zrobić sobie mały rachunek terapeutycznego sumienia? 😉 Powodzenia!

Sam quiz logopedyczny jest oczywiście bardzo ogólny i nie powinien być podstawą do wydania jakiejkolwiek opinii na temat czyjegoś doświadczenia i profesjonalizmu. Taki mały disclaimer 🙂

Niemniej jednak pamiętajcie proszę, że mam za sobą kilka ładnych lat pisania tego bloga… oraz wiele lat doświadczenia w prowadzeniu bardzo różnego rodzaju terapii. W związku z tym mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że tematy, które znajdziecie w tym teście są absolutnymi fundamentami pracy terapeutycznej w moim wykonaniu.

Pogłębianie wiedzy i wrodzona ciekawość towarzyszą mi od zawsze. Za czasów studenckich przesiadywałam w bibliotece, sprawdzałam różne tezy, a moje prace dyplomowe nie należały do najkrótszych! Robiłam to bo to lubię, nie z przymusu. Dalej kocham się uczyć, rozwijać. Owoce tej pracy widzę teraz „w gabinecie” oraz prowadząc własną firmę.

Zapraszam Cię zatem do wykonania tego krótkiego testu. Na jego wykonanie potrzeba maksymalnie 25 minut. Aby spróbować swoich sił „jak za czasów szkolnych” zachęcam do uruchomienia stopera w telefonie 🙂 Oczywiście nikt nikogo nie będzie poganiał. To ma być fajna zabawa i ciekawe doświadczenie dla nas wszystkich!

Quiz logopedyczny – Zaczynamy!

Aby sprawdzić swoje siły zapraszam poniżej.

PS: Dajcie koniecznie znać w komentarzach jak Wam poszło!

PPS: Poniżej wyniki z 16 maja 2024 roku. Prawie 300 osób i taki oto wykres…

Podziel się wpisem z innymi!

One Comment

  1. Zrobiłam Quiz, otrzymałam 10/20 punktów. Poproszę o własciwe odpowiedzi na pytania gdzię zrobiłam źle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *