logopeda-anglia

Czy można prowadzić terapię online?

TAK!

Zdalna terapia logopedyczna to idealne rozwiązanie dla wielu osób, które z racji tego, że nie mieszkają w Polsce mają utrudniony dostęp do specjalistów. O ile lekarza czy dentystę znajdzie się wszędzie o tyle doświadczony i czynny logopeda poza granicami Polski to prawdziwa rzadkość. W dobie komputerów i Internetu coraz łatwiej jest ludziom się komunikować. Dlatego wielu terapeutów proponuje rodzicom spotkania online. Żeby było prościej, szybciej i łatwiej...

Jeżeli z jakiegoś powodu nie jesteś wstanie uczęszczać ze swoim dzieckiem na terapię stacjonarną do mnie, bądź innego terapeuty, mogę zaoferować Ci pomoc zdalną jako logopeda online! Prowadzę tego typu terapię z dziećmi w Wielkiej Brytanii a także z innych krajów Europy. Proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów. Wyjaśnię Ci wszystko podczas rozmowy telefonicznej lub w e - mail'u.

Podczas konsultacji powiem Ci co powinnaś zrobić, jaki powinien być Twój następny krok. Zaoferuję materiały do ćwiczeń, polecę szereg badań, które należy wykonać żeby wykluczyć lub potwierdzić moją opinię. Odeślę Cię do konkretnych pozycji książkowych.


Zdalna Terapia Logopedyczna

Dowiedz się więcej!