Logopeda online?

Drodzy rodzice,

Ten blog powstał nie tylko dla terapeutów, ale również i dla Was. A w szczególności dla Waszych dzieci. Materiały tu zgromadzone to bezpośredni sposób na przekazanie mojej wiedzy i doświadczenia, które od wielu lat wpływają na poprawę jakości życia wielu rodzin. Jestem z tego bardzo dumna i szczęśliwa! Bardzo wiele osób prosi mnie o radę, jednak jestem tylko człowiekiem i choćbym pracowała 24/7 to nie jestem w stanie każdemu pomóc.

Właśnie ze względu na bardzo duże zainteresowanie terapią stworzyłam Zdalną Terapię Logopedyczną – Logon™.


Jeżeli z jakiegoś powodu nie jesteś wstanie uczęszczać ze swoim dzieckiem na terapię stacjonarną do mojego gabinetu, bądź innego terapeuty, mogę zaoferować Ci pomoc zdalną jako logopeda online! Razem z moim zespołem prowadzimy takę terapię logopedyczną online w całej Europie.

Zdalna Terapia Logopedyczna to rozwiązanie skierowane głownie do rodzin mieszkających poza Polską, które mają utrudniony dostęp do specjalistów. O ile lekarza czy dentystę znajdzie się wszędzie o tyle doświadczony i czynny logopeda poza granicami Polski to prawdziwa rzadkość. W dobie Internetu coraz łatwiej jest ludziom się komunikować.

Zapraszam serdecznie do konsultacji!

Dowiedz się więcej!