Logopeda online – Zdalna pomoc logopedyczna

kamila-logopasjaDrogi rodzicu! Jeżeli szukasz pomocy, to dobrze trafiłeś. Razem z moim zespołem jesteśmy w stanie pomóc Twojemu dziecku! Jeśli niepokoi Cię jego rozwój, mowa (jej brak?), wymowa a może po prostu chcesz o coś zapytać. Pomożemy! Niezależnie od tego, gdzie mieszkacie i czego dotyczy problem! Logopeda online to nie przyszłość tylko teraźniejszość 🙂

Logopeda online?

Drodzy rodzice. Ten blog powstał nie tylko dla terapeutów, ale również i dla Was. A w szczególności dla Waszych dzieci! Materiały tu zgromadzone to bezpośredni sposób na przekazanie mojej wiedzy i doświadczenia, które od wielu lat wpływają na poprawę jakości życia wielu rodzin na całym świecie. Jestem z tego bardzo dumna i szczęśliwa! Jako, że jestem również blogerką, bardzo wiele osób prosi mnie o radę i opinię... jestem jednak tylko człowiekiem i choćbym pracowała 24/7 to nie jestem w stanie każdemu pomóc.

Właśnie ze względu na bardzo duże zainteresowanie terapią logopedyczną online stworzyłam specjalną metodologię samodzielnej pracy rodzica z dzieckiem w domu.

Jeżeli zatem z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie uczęszczać ze swoim dzieckiem na terapię stacjonarną do mojego gabinetu, bądź do innego terapeuty to mogę zaoferować Ci pomoc zdalną jako logopeda online! Razem z moim zespołem (we wrześniu 2020 jest nas już prawie 15 osób!) pomogliśmy już tysiącom rodzin na całym świecie... i nie, nie jest to przesadzona liczba... 🙂

Nasz zdalna terapia logopedyczna online to rozwiązanie skierowane głównie do rodzin mieszkających poza Polską, które mają utrudniony dostęp do specjalistów. O ile lekarza czy dentystę znajdzie się wszędzie o tyle doświadczony i czynny logopeda poza granicami Polski to prawdziwa rzadkość. W dobie Internetu coraz łatwiej jest ludziom się komunikować.

Odpowiadam od razu na Wasze pytanie: Logopeda online? Tak, można 🙂 Zapraszam do kontaktu i do współpracy!

PS: Na tej stronie [OTWÓRZ] znajdziesz sporo bezpłatnych materiałów do pracy z dzieckiem.

Formularz zgłoszeniowy

.