Cześć i czołem! Co tam u Was?

Podziel się wpisem z innymi!

Cześć! Dawno mnie tu nie było, a przynajmniej nie w formie autorki bloga… Bo przecież blog to nie wszystko! 🙂 Logopasja działa nieprzerwanie, zajmujemy się tym co potrafimy najlepiej, czyli terapią. Przerwa na blogu była spowodowana wieloma życiowymi perypetiami, o których dowiecie się niebawem. Zapraszam Was wszystkich do lektury.

Chciałam Wam podziękować, że dalej odwiedzacie mojego bloga. Przez lata, zostawiłam tu wiele swoich przemyśleń oraz terapeutycznych łez i potu… i jak się okazuje treści te nadal są dla Was pomocne! Wspaniale 🙂 Cały czas otrzymuję od Was różne pytania i propozycje współpracy. Niestety czasu jest mało i muszę być skoncentrowana na tym, co najważniejsze.

Dziś chciałam podzielić się z Wami kilkoma sprawami, które działy się „u mnie” przez ostatnie 6-12 miesięcy. Sprawami, które przyczyniły się do braku aktywności na blogu i które będą miały wpływ na to co dalej na mojej stronie zobaczycie.

  1. Ciąża i małe Bobo. Jest. No i co tu więcej mówić. Zmiana życia o 180 stopni, kompletne i bezkompromisowe przetasowanie wartości. Wracam wolno do świata żywych i do pracy. W tym kontekście będzie jeszcze pewnie okazja pogadać na blogu o naszym pierworodnym. Trzeba przecież przetestować na kimś te wszystkie mądre rzeczy z książek, kursów i moich terapii… 😉
  2. Przeprowadzka… Do Gdańska! Czyli powrót na stare śmieci. Tu studiowałam, tu jest teraz moje centrum dowodzenia. Tu będę dalej rozwijać się jako specjalista. Tu będę mogła się z Wami w końcu spotkań na żywo. Mam nadzieję, że blog pomoże w tym, aby zaktywizować nie tylko społeczność wokół bloga, ale również mnie, bo krótko mówiąc trochę się zasiedziałam. Trzeba wyjść do ludzi, trzeba zacząć coś robić, a nie nic nie robić jak to mówi mały Walduś z mojego ulubionego ostatnio polskiego filmu… 😉 Tu macie link, serdecznie polecam.
  3. Firma i terapie. Jest dużo pracy w tym naszym mały logopedycznym biznesie ponieważ zespół liczy w tym momencie 12 osób, a pod opieką mamy pod opieką około 200 rodzin na całym świecie. Rozwijamy się, mamy wielkie plany, o których dowiecie się za jakiś czas. No i w tym miejscu dochodzimy do sedna problemu i tego posta. Potrzebuję Waszej pomocy!

Rekrutacja

Tak, nasz zespół się powiększa, konsoliduje i przygotowuje na kolejne miesiące wytężonej pracy… Na ten moment potrzebujemy dwójki terapeutów. Jedno stanowisko dotyczy terapii ogólnorozwojowej, a drugie terapii wad wymowy. Więcej informacji pod linkiem: www.logopasja.pl/rekrutacja Pracujemy w 100% zdalnie z dziećmi z całego świata. Robimy to od lat z dużymi sukcesami.

Gorąca zapraszam Was do wzięcia udziału w rekrutacji. Dla mnie liczy się najbardziej zaangażowanie, terminowość, otwartość, a wiedza to coś z czym pomagam osobiście 🙂 Jest to również okazja przejścia przez bardzo intensywny kurs logopedyczny pod moim okiem. Obiecuję!

Podzielcie się proszę tą informacją wśród znajomych. Będę Wam ogromnie wdziędzna za pomoc!

Do napisania niebawem! Kamila

Podziel się wpisem z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *