LzP 002: Bogaty logopeda…

Podziel się wpisem z innymi!

bogaty logoopeda

 

Bogaty logopeda… to logopeda, który… doświadcza życia, wyciąga wnioski z tego, co go spotyka w pracy zawodowej oraz potrafi docenić to, co ma. Zapraszam Cię do wysłuchania wykładu, który mówiłam do studentów Uniwersytetu Gdańskiego przez Skype 🙂 Spotkanie zostało zorganizowane przez Naukowe Koło Logopedów działające przy Katedrze Logopedii. Z tego miejsca jeszcze raz dziękuję osobom odpowiedzialnym za zorganizowanie spotkania i telekonferencji.

Bogaty logopeda to skarb dla rodzica, a przede wszystkim dla dziecka!

Z tego podcastu dowiesz się:

  1. Jak wygląda praca polskiego logopedy w Anglii;
  2. Z jakimi dziećmi pracuję i jakie dostrzegam problemy u swoich pacjentów oraz w angielskim systemie pomocy tym dzieciom;
  3. Jakie są różnice w pracy polskiego i brytyjskiego logopedy.

Wszystkie te zagadnienia omówię na podstawie swoich doświadczeń, przemyśleń i wniosków, jakie wyciągam z pracy w zawodzie logopedy w Anglii, z rozmów z rodzicami, którzy przychodzą do mnie ze swoimi pociechami oraz z możliwości czytania opinii i raportów o dzieciach, które są objęte terapią przeze mnie i brytyjskich specjalistów.

Podczas wykładu wspomniałam o:

  1. Poście, który opublikowałam już jakiś czas temu. Traktuje on o wynikach moich badań na temat stanu wymowy polskich dzieci w Anglii;
  2. Możliwości pobrania e-book pt. Diagnoza logopedyczna w pigułce;
  3. Materiale z Konferencji Nauczycieli Polskich Szkół Sobotnich w Londynie. Mówiłam tam o wpływie rozwoju dziecka na mówienie i poprawną wymowę.

Mam nadzieję, że materiał ubogaci Cię swoją treścią i zainspiruje do działania.
Dziękuję za Twój czas. Zapraszam do komentowania!

Do usłyszenia niebawem 🙂

[newsletter_form form=”3″]

Podziel się wpisem z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *