Diagnoza logopedyczna w pigułce.

Bezpłatny e-book

Diagnoza logopedyczna w pigułce to mój pierwszy e-book. Po wielu latach pracy z dziećmi w końcu odważyłam się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem! Nie uważam, że mam się czym chwalić, jest bowiem wielu dobrych specjalistów. Wiem jednak, że swoją pracą pomogłam już setkom rodzin nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Pomyślałam więc, że warto spisać moje doświadczenia w formie konkretnego poradnika. Teraz mam nadzieję, że pomogę również i Tobie. Możesz dowiedzieć się więcej o mnie pod tym odnośnikiem.

Diagnoza logopedyczna w pigułce

Czego dowiesz się z E-booka „Diagnoza logopedyczna w pigułce”?

  • Jak skutecznie przeprowadzić diagnozę dziecka.
  • Jak interpretować wyniki diagnozy.
  • Kiedy i do kogo udać się na terapię.
  • Co zrobić, gdy proponowany schemat diagnozy nie działa w przypadku dziecka.
  • Jak rozmawiać z rodzicami i uświadomić ich o potencjalnych problemach i zagrożeniach.
  • W ebook-u znajduje się Karta Diagnozy Logopedycznej, którą będziesz mogła wykorzystać podczas swoich zajęć lub w domu.

Możesz go pobrać, całkowicie ZA DARMO!


UWAGA !!!

E-book „Diagnoza logopedyczna w pigułce” jest obecnie niedostępny ponieważ pracuję nad nową wersją, która powinna ukazać się niebawem. Prawdopodobnie we wrześniu 2020!


.

To nie wszystko!

Opracowałam kolejny e-book! TAK! Tym razem piszę o tym jak wygląda rozwój dziecka… z jajem 🙂 Pozycja skierowana jest bardziej dla rodziców, ale logopedzi i terapeuci na pewno również z niego skorzystają. Książeczka jest bogato ilustrowana i przedstawia w humorystyczny sposób

Gorąco zapraszam do pobierania.

rozwoj dziecka z jajem

Jeszcze więcej materiałów!

Poza ebook-iem „Diagnoza logopedyczna w pigułce” oraz „Rozwój dziecka z jajem” możesz również pobrać sporo bezpłatnych materiałów terapeutycznych. Przydadzą się one terapeutom oraz rodzicom w pracy z dziećmi. Najważniejsze jest jednak to, że co jakiś czas dodaję tam nowe, bezpłatne materiały! Dlatego zaglądaj na blog jak najczęściej 🙂

Jeszcze więcej ciekawych rzeczy znajdziesz na mojej stronie na Facebook-u. Zapraszam serdecznie!

slider-bezplatne-materialy-terapeutyczne