Regulamin

Regulamin strony Internetowej

Informacje o firmie

 1. Firma Logopasja spółka z o.o. z siedzibą Gdańsku (kod pocztowy: 80-299) przy ul. Kasjopei 45 posiadającą NIP: 5842830466, REGON: 524408209, kapitał założycielski 5 000,00 zł, zarejestrowana w VII Wydziale Gospodarczym w Gdańsku pod nr KRS: 0001018044 prowadzi działalność gospodarczą związaną z szeroko pojętą terapią logopedyczną i neurologopedyczną, a Zdalna Terapia Logopedyczna™ oraz witryny www.mojedzieckoniemowi.plwww.logopasja.pl są jej własnością.
 2. Głównym zadaniem firmy jest prowadzenie zdalnej terapii logopedycznej.
 3. Firma zajmuje się również szeroko pojętą edukacją z zakresu logopedii i neurologopedii.
 4. Za pomocą strony internetowej dostarczane są również różnego rodzaju usługi online, takie jak konsultacje oraz sprzedaż produktów online.
 5. Wszelkie informacje na temat firmy, terapii, zamówień, reklamacji, itp. można uzyskać kontaktując się z obsługą za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie.
 6. Wszystkie ceny na stronie Sklepu podawane są w PLN i nie zawierają VAT-u. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili potwierdzenia przez klienta zamówienia.
 7. Firma zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty portalu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
 8. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z korzystania usług naszej firmy jest sąd właściwy dla siedziby firmy.

Prawa autorskie

 1. Wszystkie materiały terapeutyczne i edukacyjne publikowane na łamach witryny www.logopasja.pl są własnością firmy i nie można z nich korzystać bez wiedzy i zgody firmy.
 2. Bezpłatne materiały są zwolnione z punktu 1.

Korzystanie ze strony

 1. Korzystanie ze strony automatycznie wiąże się z akceptacją niniejszego regulaminu.
 2. Komentarze pozostawione na stronie stają się własnością firmy i mogą być edytowane przez właścicieli.
 3. Zakładanie i usuwanie kont na stronie jest możliwe i zależy od klienta.

Zamówienia i sposób realizacji

 1. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.logopasja.pl, w wyjątkowych przypadkach telefonicznie.
 2. Do złożenia zamówienia nie jest wymagane posiadanie konta.
 3. Po złożeniu zamówienia klient dostaje informację o jego przyjęciu na adres e-mail podany przy rejestracji lub składaniu zamówienia. W tej wiadomości znajdują się m.in.:
  • dane klienta
  • lista zamówionych produktów
  • wartość zamówienia
  • sposób płatności
 4. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w chwili zaksięgowania na koncie sklepu wpłaty za zamówienie.
 5. Zawartość zamówienia jest dostarczana do klienta za pomocą poczty e-mail lub pocztą.
 6. Termin otrzymania zamówienia przez klienta w przypadku płatności kartą jest natychmiastowy. W przypadku przelewu musimy najpierw zaksięgować wpłatę.
 7. Klient może uzyskać pełną fakturę na żądanie, w terminie określonym przez ustawę.